Dış Ticaret

Hakkımızda » Dış Ticaret

yük gemisiArena Metal global demir-çelik trendlerindeki değişimleri çok yakından takip eden bir dış ticaret şirketidir. Misyonumuz Avrupa, Çin ve Türkiye kaynaklı demir-çelik ürünlerini Türkiye ve Dünya çapındaki müşterilerimize, pazarlarında ve sektörlerinde rekabetçi kalabilmelerini sağlayacak şekilde en iyi kalite, fiyat ve ödeme şeklini sunarak hizmet vermektir.

Orta Doğu, Bağımsız Devletler Topluluğu, Güney Amerika , Afrika, Doğu Avrupa bölgelerinde yoğunlaşmış olan müşterilerimize Arena Metal tarafından sağlanan hizmet kalitesi bir çok kaynağa tek bir tedarikçi ile ulaşma olanağı veriyor.

Müşterilerimizin bölgesel ve kendilerine has taleplerini anlamak ve karşılamak, üretim standartlarını ve miktarlarını arttırmak için yaptıkları yatırımları planlamalarına ve yönlendirmelerine yardımcı olmak; dünya genelinde demir-çelik endüstrisindeki gelişmeleri paylaşmak; kendi finansal yapılarına, iç piyasa koşullarına ve üretim hacimlerine en uygun ödeme koşullarını sağlamak, istisnasız her müşterimize sunduğumuz hizmetlerimizdir.