Çelik Servis Merkezi

Hakkımızda » Çelik Servis Merkezi

Arena Metal Çelik Servis MerkeziArena Metal Türkiye’de iki üretim tesisinde kaplamalı ve kaplamasız hassas sac rulo dilme faaliyeti yürütmektedir. Hatlarımız 7 mm – 1650 mm arası genişliklerde düşük toleranslı dilme yapabilmektedir. Müşterilerimiz bizi her türlü çelik dar bant talepleri için ana tedarikçileri olarak kabul etmektedirler.

Hatlarımızın dilme yaptığı kalınlık aralığı 0.15 mm – 4 mm’dir ve her türlü karbon ve paslanmaz çelik rulo dilmesi yapabilmektedir.

Arena Metal Çelik Dilimleme

Müşterilerimizin siparişlerini düzenli miktarlarda ve özellikle Soğuk Haddelenmiş, Galvaniz ve diğer kaplamalı ürünlerde yoğunlaşmış stoklarımız ve yüksek kapasitede hatlarımız sayesinde en kısa zamanda teslim edebilmekteyiz.

Tedarik ettiğimiz çelik bantlar yoğun olarak özel profiller, mobilya aksesuarları, endüstriyel aksesuarlar, çelik kalıp sektörlerinde kullanılmaktadır.

Amacımız müşterilerimizin üretim standartlarına en uygun kalitelerde, en iyi fiyat ve en kısa termin şartlarında ihtiyaçları olan çelik dar bant taleplerini karşılamaktır.